ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Αποτελέσματα εκλογών Ε.Ε.Τ.Ε.Μ. ΑΧΑΪΑΣ

Από την εφορευτική Επιτροπή Εκλογών για ανάδειξη Υποψηφιοτήτων Δ.Ε. Νομαρχιακού Τμήματος Αχαΐας & Μελών Εξελεγκτικής Επιτροπής - Συνέδρων και Κεντρικής Διοικούσας Επιτροπής (Κ.Δ.Ε.), εκδόθηκε η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων των εκλογών 2 και 3 Απριλίου 2017.

Ανακοινώνει ότι από την καταμέτρηση - διαλογή των ψηφοδελτίων ευρέθηκαν ότι :

ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Ε.Ε.Τ.Ε.Μ. ΑΧΑΪΑΣ            

               

Ψηφίσαν  

124

 

Έγκυρά       

113

 

Άκυρα

10

 

Λευκά

1

 

ΕΛΑΒΑΝ:

Α/Α

ΠΑΡΑΤΑΞΗ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΨΗΦΩΝ

ΕΔΡΕΣ

ΠΟΣΟΣΤΟ

ΕΠΙ %

Α’ ΚΑΤΑΝΟΜΗ

Β’  ΚΑΤΑΝΟΜΗ

ΣΥΝΟΛΟ

1

‘’ΕΝΟΤΗΤΑ’’

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

Τ.Ε.

77

6

0

6

68,14

2

ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

36

2

1

3

31,86



΄΄ΕΝΟΤΗΤΑ΄΄ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

Ν. ΑΧΑΙΑΣ

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

Για  τη Διοικούσα Επιτροπή

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

1

ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

9

11

2

ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

39

3

3

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

7

12

4

ΖΑΠΠΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΔΡΕΑ

18

8

5

ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

20

6

6

ΚΑΤΣΑΪΤΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

39

2

7

ΚΑΤΡΙΒΕΣΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

31

4

8

ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

62

1

9

ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8

10

10

ΛΑΖΑΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

7

13

11

ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

11

10

12

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΝΔΡΕΑ

2

17

13

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΝΔΡΕΑ

4

16

14

ΠΟΛΥΖΩΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΥ

7

14

15

ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΥ

24

5

16

ΣΙΕΤΤΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

19

7

17

ΧΑΝΤΖΗΣΟΦΙΑΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

7

15

 

ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5

6

2

ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

13

5

3

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΧΡΗΣΤΟΥ

13

4

4

ΣΟΥΛΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

25

1

5

ΧΑΤΖΗΣΟΦΙΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

25

2

6

ΨΗΤΤΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

21

3

















Β.

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

Για  τη Διοικούσα Επιτροπή

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

6

 

2

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

 

8

 

3

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

 

9

3

4

ΚΑΡΑΒΑΤΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

9

3

5

ΜΠΛΑΝΑΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

27

1

6

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΑΠΟΛΕΩΝ

 

24

2

ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

 

ΣΤΡΑΤΣΙΑΝΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

 

23

1












Ψηφίσαν  

124

 

Έγκυρά       

117

 

Άκυρα

6

 

Λευκά

1

 

ΕΛΑΒΑΝ:

Α/Α

ΠΑΡΑΤΑΞΗ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΨΗΦΩΝ

ΕΔΡΕΣ

ΠΟΣΟΣΤΟ

ΕΠΙ %

Α’ ΚΑΤΑΝΟΜΗ

Β’  ΚΑΤΑΝΟΜΗ

ΣΥΝΟΛΟ

1

‘’ΕΝΟΤΗΤΑ’’

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

Τ.Ε.

80

2

0

2

68,38

2

ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

37

1

0

1

31,62

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

Για  το Συνέδριο

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6

-

2

ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

9

-

3

ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

11

-

4

ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

32

2

5

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

9

-

6

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΧΡΗΣΤΟΥ

11

-

7

ΖΑΠΠΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΔΡΕΑ

9

-

8

ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

13

-

9

ΚΑΤΣΑΪΤΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

32

3

10

ΚΑΤΡΙΒΕΣΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

25

-

11

ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

63

1

12

ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

11

-

13

ΛΑΖΑΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

7

-

14

ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

10

-

15

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΝΔΡΕΑ

10

 

16

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΝΔΡΕΑ

13

-

17

ΠΟΛΥΖΩΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΥ

5

-

18

ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΥ

6

-

19

ΣΙΕΤΤΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

19

-

20

ΣΟΥΛΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

14

-

21

ΧΑΝΤΖΗΣΟΦΙΑΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

18

-

22

ΧΑΤΖΗΣΟΦΙΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

6

-

23

ΨΗΤΤΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

11

-




© 2019 AchaiaNews. All Rights Reserved.

Search