Τον Ολυμπιακό θα αντιμετωπίσει η Παναχαϊκή στην 4η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας

Ολυμπιακό, Λεβαδειακό και Αρη Αβάτου θα βρει στο δρόμο τη Παναχαϊκή, μετά την κλήρωση της 4ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας, στην οποία οι συμμετέχουσες ομάδες από τη Super League, την Football League και την Γ’ Εθνική συγκρότησαν 8 προκριματικούς ομίλους.

Από κάθε όμιλο προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες.

ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1ος όμιλος

  • Aτρόμητος
  • ΠΑΣ Γιάννινα
  • Ηρακλής
  • Θύελλα Καμαρίου

1η αγωνιστική (25-26-27/09/2018)

  • Aτρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
  • Θύελλα Καμαρίου-Ηρακλής

2η αγωνιστική (30-31/10/2018 και 01/11/2018)

  • Ηρακλής-Ατρόμητος
  • ΠΑΣ Γιάννινα-Θύελλα Καμαρίου

3η αγωνιστική (4-5-6/12/2018)

  • Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα
  • Θύελλα Καμαρίου-Ατρόμητος

2ος όμιλος

  • ΑΕΚ
  • Λαμία
  • Απόλλων Λάρισας
  • Βόλος

1η αγωνιστική (25-26-27/09/2018)

  • ΑΕΚ-Λαμία
  • Βόλος-Απόλλων Λάρισας

2η αγωνιστική (30-31/10/2018 και 01/11/2018)

  • Απόλλων Λάρισας-ΑΕΚ
  • Λαμία-Βόλος

3η αγωνιστική (4-5-6/12/2018)

  • Απόλλων Λάρισας-Λαμία
  • Βόλος-ΑΕΚ

3ος όμιλος

  • Παναιτωλικός
  • Παναθηναϊκός
  • Κισσαμικός
  • Ιεράπετρα

1η αγωνιστική (25-26-27/09/2018)

  • Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
  • Ιεράπετρα-Κισσαμικός

2η αγωνιστική (30-31/10/2018 και 01/11/2018)

  • Κισσαμικός-Παναιτωλικός
  • Παναθηναϊκός-Ιεράπετρα

3η αγωνιστική (4-5-6/12/2018)

  • Κισσαμικός-Παναθηναϊκός
  • Ιεράπετρα-Παναιτωλικός

4ος όμιλος

  • ΠΑΟΚ
  • Άρης
  • Εργοτέλης
  • Αήττητος Σπάτων

1η αγωνιστική (25-26-27/09/2018)

  • ΠΑΟΚ-Άρης
  • Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης

2η αγωνιστική (30-31/10/2018 και 01/11/2018)

  • Εργοτέλης-ΠΑΟΚ
  • Άρης-Αήττητος Σπάτων

3η αγωνιστική (4-5-6/12/2018)

  • Εργοτέλης-Άρης
  • Αήττητος Σπάτων-ΠΑΟΚ

5ος όμιλος

  • Ολυμπιακός
  • Λεβαδειακός
  • Παναχαϊκή
  • Άρης Αβάτου

1η αγωνιστική

  • Ολυμπιακός-Λεβαδειακός (25-26-27/09/2018)
  • Άρης Αβάτου-Παναχαϊκή

2η αγωνιστική (30-31/10/2018 και 01/11/2018)

  • Παναχαϊκή-Ολυμπιακός
  • Λεβαδειακός-Άρης Αβάτου

3η αγωνιστική (4-5-6/12/2018)

  • Παναχαϊκή-Λεβαδειακός
  • Άρης Αβάτου-Ολυμπιακός

6ος όμιλος

  • Αστέρας Τριπολης
  • Απόλλων Σμύρνης
  • Τρίκαλα
  • Απόλλων Παραλιμνίου

1η αγωνιστική (25-26-27/09/2018)

  • Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης
  • Απόλλων Παραλιμνίου-Τρίκαλα

2η αγωνιστική (30-31/10/2018 και 01/11/2018)

  • Τρίκαλα-Αστέρας Τρίπολης
  • Απόλλων Σμύρνης-Απόλλων Παραλιμνίου

3η αγωνιστική (4-5-6/12/2018)

  • Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης
  • Απόλλων Παραλιμνίου-Αστέρας Τρίπολης

7ος όμιλος

  • Ξάνθη
  • ΟΦΗ
  • Κασσιόπη
  • Νίκη Βόλου

1η αγωνιστική (25-26-27/09/2018)

  • Ξάνθη-ΟΦΗ
  • Νίκη Βόλου-Κασσιόπη

2η αγωνιστική (30-31/10/2018 και 01/11/2018)

  • Κασσιόπη-Ξάνθη
  • ΟΦΗ-Νίκη Βόλου

3η αγωνιστική (4-5-6/12/2018)

  • Κασσιόπη-ΟΦΗ
  • Νίκη Βόλου-Ξάνθη

8ος όμιλος

  • Πανιώνιος
  • Λάρισα
  • Απόλλων Πόντου
  • Ηρόδοτος

1η αγωνιστική (25-26-27/09/2018)

  • Πανιώνιος-Λάρισα
  • Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου

2η αγωνιστική (30-31/10/2018 και 01/11/2018)

  • Απόλλων Πόντου-Πανιώνιος
  • Λάρισα-Ηρόδοτος

3η αγωνιστική (4-5-6/12/2018)

  • Απόλλων Πόντου-Λάρισα
  • Ηρόδοτος-Πανιώνιος